Smartwatch Awei H88


Smartwatch Awei H88

– Telefonatë Bluetooth me një klikim

– Monitorimi i shëndetit

– Zëri Alexa

– Mënyra të shumta sportive

– Ekrani: 2,01 inç, 240*296 dpi

– Kapaciteti i baterisë: 300 mAh

– Shkalla e papërshkueshme nga uji: IP68

– Materialet: aliazh zink+silikoni

– Noti: nuk keshillohet

– Metoda e karikimit: Wireless

– Koha e karikimit: 2-3 orë

– Jetëgjatësia e baterisë: 5-7 ditë

– Funksione të shumta:

* Monitorimi i rrahjeve të zemrës, presionit të gjakut dhe oksigjenit në gjak

* Cikli fiziologjik i femrës 

* Format e vetëpërcaktuara, ekrani me rrokullisje dore, shfaqja e orës, fotografimi në distancë, kontrolli i muzikës, ora me zile dhe mënyra të shumta sportive, etj.

3,690 L


Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori:

SHOPPING CART

close