-24%
, , ,

Smartwatch Amazfit T-Rex


Amazfit T-Rex është një orë inteligjente standarde ushtarake me karakteristika premium të nivelit të lartë që konkurron kundër markave të tjera kryesore me një çmim të përballueshëm.

E certifikuar me 12 çertifikata ushtarake, ora inteligjente Amazfit T-Rex është ideale për kohën kur gjërat bëhen të vështira. Falë pjesës së jashtme të saj të thyer, kjo orë inteligjente mund të përballojë mjedise të vështira si të ftohtit ekstrem (-4 C) deri në mot ekstrem të nxehtë (+65 C) deri në 240 orë në nxehtësi të lagësht, etj.

Përdoreni atë deri në 20 orë me një karikim të vetëm! Ka një çip GPS 28nm Sony për t’u siguruar që konsumi juaj i energjisë mbetet i ulët edhe me përdorim të vazhdueshëm të GPS për 40 orë.

Vjen me ekran 1. 3 “AMOLED me një ekran gjithmonë të ndezur dhe ngjyra të theksuara për të zgjedhur.

Me 14 mënyra sportive, aplikacione të mbushura me veçori dhe 5 trupa rezistent ndaj ujit, Amazfit T-Rex është i përsosur për entuziastët në natyrë dhe aventurierët periferikë.

9,900 L 13,000 L

SHOPPING CART

close