-7%
, , ,

Smartwatch Amazfit GTR3 PRO


Ekran Ultra HD

– Monitorim i oksigjenit në gjak, rrahjet e zemrës, niveli i stresit & gjumit.

– Testo 4 pika të shëndetit në një prekje.

– Ekosistem i pasur me aplikacione

– 12 ditë jetëgjatësia e baterisë

– Alexa online dhe offline Voice Assistant

– Telefonata me Bluetooth

21,000 L 22,500 L

Aksesor që plotëson veshjen tuaj më së miri.

Dhe nëse je një lojtar ose preferon te ushtrosh sporte të ndryshme, Amazfit GT3 Pro vjen  me mbi 150 lloje për t’ju pershtatur zgjedhjes suaj. Mund të mas rrahjet e zemrës, kaloritë e djegura dhe shumë të tjera.

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: , , ,

SHOPPING CART

close