-17%
, , ,

Smartwatch Amazfit Bip S Lite


Autonomi deri në 30 ditë

Një nga gjërat që na pëlqen te Amazfit Bip S Lite është bateria e saj 200 mAh, me një kohëzgjatje të jashtëzakonshme prej afërsisht 30 ditë.

Kjo autonomi e madhe arrihet falë elektronikës të zgjedhur të përfshirë dhe teknologjisë së optimizimit të energjisë. Shijoni lirinë e udhëtimit për një muaj pa karikuesin, duke e ditur se ora juaj nuk do t’ju zhgënjejë.

Dizajn ultra i lehtë dhe i rehatshëm

Me një peshë totale prej 30 gramësh dhe një rrip silikoni hipoallergjik, Amazfit Bip S Lite do të jetë i rehatshëm për tu veshur gjatë gjithë ditës, edhe kur flini ose bëni sport. 

Ekran transflektiv gjithmonë i ndezur

Mbi 150 ndërfaqe për të zgjedhur

8 mënyra sportive dhe rezistencë ndaj ujit

Analiza e gjumit dhe alarmi

Kontrolloni muzikën tuaj të smartphone

Njoftimet, kujtimet, parashikimet e motit dhe shumë më tepër

4,990 L 5,990 L

Parametrat e përgjithshëm

Marka: Xiaomi Amazfit

Produkti: Smart Watch

Modeli: Bip S Lite (A1823)

Materiale:

Rasti: Polikarbonat

Butoni: 316L çelik inox

Rrip: Silikoni (i këmbyeshëm 20 mm)

Gjuhët: Shumëgjuhëshe (Anglisht, Gjermanisht, Spanjisht, Italisht, Frëngjisht, Portugalisht – Portugali, Rusisht, Turqisht)

APP MiFit

Ekran

Madhësia: 1.28 inç

Lloji: TFT

Rezolucioni: 176 x 176 pixel

Karakteristika të tjera: 2.5D Corning Gorilla Glass

Parametrat teknikë

Lidhshmëria: Bluetooth 5.0

GPS: Jo

Sistemi operativ i pajtueshëm: Android 5.0 ose më i lartë, iOS 10.0 ose më i lartë

Rezistenca ndaj ujit: 5 ATM

Bateri

Kapaciteti: 200 mAh

Lloji: Li-Po

Autonomi (përdorim i moderuar ditor): përafërsisht 30 ditë.

Autonomia (në gatishmëri): përafërsisht 90 ditë.

Koha e karikimit: <2.5 orë

Funksione

Informacion dhe alarm për thirrjet, mesazhet dhe njoftimet

Sensori i rrahjeve të zemrës 24/7

Monitorimi i gjumit

Kujtesë sedentare

Mënyra me shumë sporte

Alarm / orë alarmi

Matës i kalorive

Numëruesi i hapave dhe distancave

Telekomandë muzikore (e lidhur me BT të smartphone)

Mbledhja e të dhënave

SHOPPING CART

close