Smart Watch T8 Ultra


Smart Watch T8 Ultra

– Orë inteligjente sportive

– Personalizoni sfondin
– Forma: Katrore
– Ekrani: IPS
– Madhësia e ekranit: 2.08 inç
– Rezolucioni i ekranit: 240*296 piksel
– E përputhshme: Android dhe IOS
– Sensorët: Sensori i rrahjeve të zemrës, Sensori G
– Bluetooth: V-5.2
– Modaliteti shumë-sportive
– Monitorues i rrahjeve të zemrës
– Monitorues i oksigjenit në gjak
– Monitorues i presionit të gjakut
– I papërshkueshëm nga uji: IP67
– Kapaciteti i baterisë: 300 mAh
– Rregullimi i ndriçimit

3,490 L

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori:

SHOPPING CART

close