-31%

Smart Watch S8 Ultra Max


Smart Watch S8 Ultra Max

– S8 Ultra Max është një tjetër imitim i ri i Apple Watch Ultra me kontrollin e aksesit NFC me një çmim të përballueshëm.- Është një orë inteligjente sportive që ka një dizajn katror me një ekran të madh IPS 2,1 inç dhe është i pajisur me disa veçori, duke përfshirë monitorin e rrahjeve të zemrës, monitorin e oksigjenit në gjak SPO2, monitorin e gjumit, modalitetet multi-sportive, IP68 i papërshkueshëm nga uji dhe me më shumë se 500 face-watch.
– Trupi i orës inteligjente S8 Ultra Max është bërë nga aliazh zinku ndërsa rripi silikon.
– Kjo orë inteligjente S8UltraMax ka një ekran të madh me prekje 2.1 inç IPS të mbuluar me xham 2.5D dhe është krijuar me një rezolucion prej 320*385 piksel.
– Mund ta vishni kur lani duart ose në ditë me shi. Pajisja e veshur ka një sensor të rrahjeve të zemrës, i cili mbledh të dhëna për rrahjet tona të zemrës gjatë 24 orëve.
– Ju ndihmon gjithashtu të kontrolloni gjumin tuaj, falë monitorit të tij të plotë të gjumit. Ai gjithashtu ka një hapamatës dhe na lejon të kontrollojmë dhe vlerësojmë kaloritë e djegura gjatë gjithë ditës.
– Karakteristika shtesë janë një monitor i oksigjenit të gjakut
Monitorues i presionit të gjakut, mënyra shumësportive, Moti, Gjetja e telefonit, Bluetooth, etj.
– E pajisur me një kapacitet baterie 300 mAh me 3-5 ditë përdorim normal

2,190 L 3,190 L

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori:

SHOPPING CART

close