-22%

Smart Watch IMILAB W01


Smart Watch IMILAB W01

• Ora inteligjente më e re IMILAB W01 është një orë inteligjente unike fitnesi

• Mbështet mbi 70 mënyra sportive me një ekran katror të madh 1,69 inç me prekje të plotë

• Ofron një sipërfaqe të madhe të ekranit, kështu që mund të mbajë më shumë informacion

• Ju lejon të gjurmoni me saktësi hapat e ndërmarrë në kohë reale, monitorimin e rrahjeve të zemrës gjatë gjithë ditës, distancën e udhëtuar, kaloritë e djegura, cilësinë e gjumit

• Brenda trupit të hollë, bateria e integruar 220 mAh siguron fuqi të mjaftueshme për rreth 15 ditë dhe ju mundëson të shmangni ngarkesat e shpeshta

• Me teknologjinë e rezistencës ndaj ujit 3ATM, ora inteligjente W01 nuk do të dëmtohet edhe nëse lani duart, lani dhe notoni 

• E përkryer për të përmbushur nevojat tuaja të përditshme

3,500 L 4,500 L

Specifikimet:

Ekran katror me prekje të plotë 1,69 inç

Ekran me ngjyra të vërteta

Mbi 70 mënyra sportive

Monitor SpO2

24h Bio Tracker

Monitorim 24 orësh i rrahjeve të zemrës

Kujdesi për Femrën

Jetëgjatësia e baterisë 15-ditore

3ATM rezistencë ndaj ujit

38 g i lehtë

Forma të personalizueshme dhe rripa me stil

Njoftimet e thirrjeve dhe të mesazheve

Emri i dyqanit :
5 out of 5
SKU: N/A Kategori:

SHOPPING CART

close