Smart Watch i8 Ultra + Airpods

Availability:

S’ka stok


Smart Watch i8 Ultra + Airpods

– Orë inteligjente ultra Bluetooth + Kufje TWS dy në një komplet

– i8 Ultra është një nga orët inteligjente më të fundit

– Është një Apple Watch Ultra Clone që vjen në formë katrore me një ekran të madh IPS 2 inch dhe është e pajisur me disa veçori duke përfshirë monitorin e rrahjeve të zemrës, monitorin e oksigjenit në gjak SPO2, monitorin e gjumit, modalitetet Multisport, IP67 i papërshkueshëm nga uji etj. 

– Pamje ultra, çip me konsum jashtëzakonisht të ulët të energjisë, ekran me rezolucion të lartë , tre butona

– Funksionet bazë: numëruesi i hapave, distanca, kaloritë, rrahjet e zemrës / presioni i gjakut / monitorimi i oksigjenit në gjak, muzikë Bluetooth, monitorimi i gjumit, rikujtuesi i telefonatave, kujtuesi i mesazheve me tekst, kujtesa e mesazheve 

– Sistemi i aplikacionit: Ios 9.0 e lart, sistemi Android 5.0 e lart

– Gjuhët: Anglisht, Kineze e thjeshtuar, Hollandisht, Rusisht, Frëngjisht, Gjermanisht, Portugez, Spanjisht, Turqisht, Malajzi, Polonisht, Çekisht, Sllovaki, Arabisht, Tajlandisht, Italisht.

3,200 L

S’ka stok

SHOPPING CART

close