Smart Watch HZ12


Smart Watch HZ12

► Ndërthur pa probleme teknologjinë e fundit me stilin , duke e bërë atë shoqëruesin me te mire për stilin tuaj të jetës.

►  Ora sportive HZ12 përmban një funksion inovativ të portofolit, duke ju lejuar të bëni pagesa të sigurta vetëm me një prekje të kyçit të dorës. Lini kartat tuaja në shtëpi dhe shijoni komoditetin e një eksperience pa para kudo që të shkoni.

► Mbajeni botën në majë të gishtave me telefonatat e integruara me Bluetooth. Përgjigjuni dhe bëni thirrje direkt nga kyçi i dorës.

► Përjetoni lirinë e teknologjisë shumëfunksionale NFC. Ora sportive HZ12 ju lejon të ndërveproni me pajisje të përputhshme, të bëni pagesa të shpejta dhe të ndani informacione pa probleme. Përqafoni një mënyrë jetese të lidhur si kurrë më parë.

► Ora sportive HZ12 nuk është thjesht një pajisje; është një reflektim i shpirtit tuaj aventuresk. Me ndërtimin e saj të fortë dhe dizajnin elastik, kjo orë është gati për të përballuar sfidat e çdo terreni. Pavarësisht nëse jeni duke u ngjitur në male ose duke pushtuar xhunglën urbane, ora juaj do të jetë pranë jush.

► Personalizojeni orën tuaj sportive HZ12 që të përputhet me stilin dhe disponimin tuaj. Paketa përfshin dy kuti elegant dhe dy rripa të këmbyeshëm, duke ju lejuar të ndryshoni pamjen tuaj pa mundim. Nga sportive në të sofistikuara, zgjedhja është e juaja.

► Shijoni përdorimin e pandërprerë gjatë aventurave tuaja, duke ditur që ora juaj është gati për çdo gjë.

► 2 rripa të përfshira!

Set i Zi – Rrip i Zi + Rrip i Gjelbër ushtrie

Set gri – Rrip gri + rrip i gjelbër ushtarak


3,190 L


Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori:

SHOPPING CART

close