Smart Watch HiFuture Zone2


 Smart Watch HiFuture Zone2 

■ Zhyt veten në përvojën e fundit vizuale me orën inteligjente Zone2 të HiFuture.

■ Duke pasur një ekran të shkëlqyer IPS 1,96 inç, navigoni pa mundim përmes njoftimeve dhe mesazheve me qartësi të qartë kristal.

■ E disponueshme në: E zezë, Argjend

■ Ekran IPS 1,96 inç me lexueshmëri të qartë kristal edhe në rrezet e diellit

■ Telefonata me valë nëpërmjet Bluetooth

■ Lundroni me lehtësi përmes njoftimeve, mesazheve dhe aplikacioneve tuaja

■ Alarmi dhe sinkronizimi i njoftimeve

■ IP68 I papërshkueshëm nga uji

■ Jetëgjatësia e baterisë deri në 7 ditë

■ Monitorimi i shëndetit – Monitoroni rrahjet e zemrës, kaloritë dhe hapat

■ 100+ mënyra sportive për të gjurmuar dhe analizuar performancën tuaj në aktivitete të ndryshme si vrapimi, çiklizmi, joga dhe më shumë

■ Aplikacioni: GloryFit

■ Përputhshmëria: Android 4.4/ iOS 9.0 dhe më lart

3,990 L


Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori:

SHOPPING CART

close