Smart Watch 9 Max


Smart Watch 9 Max

► Ekran mahnitës: Zhyt veten në shkëlqimin e ekranit të madh me prekje 2,19 inç me ekran Full HD, duke ofruar pamje vizuale të qarta kristal dhe navigim pa probleme.

► Ndërtimi Premium: I punuar me çelik inox 

► Dizajni i lehtë: Me peshë vetëm 60 g, kjo orë inteligjente është e rehatshme për t’u mbajtur gjatë gjithë ditës pa asnjë shqetësim.

► Specifikime të avancuara: Me një madhësi ekrani prej 2,19 inç IPS dhe një rezolucion prej 240×296, shijoni një përvojë shikimi të gjallë dhe gjithëpërfshirëse.

► Ekrani me prekje të plotë: Navigoni nëpër menu dhe ndërveproni me orën tuaj pa mundim duke përdorur funksionalitetin intuitiv të ekranit të plotë me prekje.

► Procesor i fuqishëm: I pajisur me një CPU JL7011 me performancë të lartë, përjetoni funksionim të qetë dhe pa vonesa për të gjitha detyrat tuaja.

► Sensorë të përmirësuar: Watch 9 Max ofron gjurmim dhe monitorim të saktë të fitnesit.

► Lidhshmëria me Bluetooth: Qëndroni të lidhur në lëvizje me versionin Bluetooth 

► Jetë e gjatë e baterisë: Me një bateri litiumi 200 mAh, shijoni deri në 10-15 ditë kohë gatishmërie dhe 5-7 ditë kohë pune me një karikim të vetëm.

► Karikimi magnetik: Rimbushni me lehtësi orën tuaj inteligjente me metodën e karikimit magnetik, duke siguruar karikim pa probleme çdo herë.

► Dizajni i papërshkueshëm nga uji: Vlerësuar me IP67 i papërshkueshëm nga uji, Watch 9 Max mund t’i rezistojë spërkatjeve, shiut dhe djersës, duke e bërë atë të përshtatshëm për përdorim të përditshëm.

► Mbështetje shumë-gjuhëshe: Shijoni komunikimin pa probleme me mbështetjen për shumë gjuhë në orë dhe aplikacionin shoqërues.

► Përputhshmëria: E përputhshme me Android 5.0 ose version më të ri dhe Apple iOS 9.0 ose më të ri, duke siguruar përputhshmëri të gjerë me pajisjet tuaja celulare.

1,790 L


Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori:

SHOPPING CART

close