Smart Led TV 43” Fuego


Smart Led TV 43” Fuego

– Shijoni ekranin 43″ perfekt për dhomën tuaj të gjumit me ngjyra të mprehta dhe rrëzëllitëse

– Shikoni filmat më të fundit si të ishit në kinema shoqëruar me një audio të qartë që mbush gjithë hapësirën

– Maksimizoni interiorin tuaj me kornizën e hollë LED Smart 43” unifikohet lehtësisht me dizajnin e brendshëm të shtëpisë tuaj

28,000 L


Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori:

SHOPPING CART

close