-20%

Smart Audio Glasses Anti Blue BELTOU


Smart Audio Glasses Anti Blue BELTOU

• Tingull veshi i hapur – Ato ju mbajnë të vetëdijshëm për mjedisin dhe ndërkohë dërgojnë dridhje përmes skeletit që kalojnë përmes daulles së veshit për të mbrojtur veshin tuaj, duke siguruar zë direkt në veshët tuaj të brendshëm

• Lentet anti blue-ray – Me lentet filtruese të dritës blu, mund të bllokojë në mënyrë efektive rrezet e dëmshme blu dhe të lehtësojë lodhjen vizuale dhe shqetësimin e shkaktuar nga përdorimi afatgjatë i smartfonit, kompjuterit dhe pajisjeve të tjera

• Eliminon tendosjen e syve që shkakton dhimbje koke, dhimbje të syve dhe shikim të paqartë

• Cilësi superiore e zërit – Këto syze audio pa tela me kufje Bluetooth 5.0 dhe TWS prodhojnë tingull të pasur e gjithëpërfshirës

• Shijoni muzikën tuaj të preferuar dhe kryeni telefonata të qarta kristal me mikrofonin e anulimit të zhurmës

• Lehtë për t’u përdorur – Mund të shtypni butonin për të nisur një telefonatë, për të ndërprerë muzikën, për të ndryshuar një këngë

• Për të gjitha kohërat – I lehtë, i rehatshëm, i papërshkueshëm nga djersa dhe uji. Syzet mund të përdoren në të gjitha rastet si takime, klasa online, lojëra, vozitje, ushtrime fizike dhe jashtë

• Gjithashtu një zgjedhje e shkëlqyer për dhuratë

• Kjo syze inteligjente është e përputhshme me shumicën e lenteve me recetë.

Mbështet zëvendësimin e lenteve të miopisë / dritës anti-blu / syzeve të diellit

3,990 L 4,990 L

•Syze audio Beltou inteligjente Syze lojërash 

•Film kundër dritës blu të shtresës së brendshme

•Open-ear audio

•Lente polarizuese neoni

•Tingulli stereo Hi-Fi

•IP67 I papërshkueshëm nga uji – performancë profesionale rezistente ndaj ujit dhe djersës

•Kufje Bluetooth

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori:

SHOPPING CART

close