,

Hoverboard Smart 6.5 Balance Wheel

Availability:

S’ka stok


Hoverboard Smart 6.5 Balance Wheel per femije

– Ky hoverboard vetëbalancues vjen me një aplikacion efikas që ju ndihmon të qëndroni në kontroll, duke ju dhënë mundësinë  të kontrolloni bateritë, të shihni shpejtësinë reale, të ndryshoni ngjyrat e dritës LED dhe të rregulloni shpejtësinë me lehtësi.

– Altoparlant i integruar me Bluetooth,  me cilësi të lartë që ju lejon të dëgjoni muzikë kur hipni në hoverboard.

– Garoni deri në 7,5 mph dhe ngjisni pjerrësi deri në 30° me motorët e dyfishtë 250 W të hoverboard.

– Ne kemi adoptuar teknologjinë e vetëbalancimit për ta bërë këtë hoverboard më të lehtë dhe më të sigurt për përdoruesit e rinj. 

– Kjo pajisje e certifikuar UL ka kaluar testin elektrik dhe të sigurisë për të siguruar cdo përdorues .

12,990 L

S’ka stok

Siguria: UL 2272 Hoverboard i certifikuar

. Bateria litium-jon: 4,4Ah/36V (qeliza LG/SAMSUNG)

. Motori: 350W*2 Motorë

. LED: Dritat LED RGB Ngjyra

. Altoparlant Bluetooth

. Distanca me karikim të plotë: 7,5-9,5 milje

. Shpejtësia maksimale: 8 milje/orë

. Koha e karikimit: 1.5 deri në 2 orë

. Tensioni i karikimit: AC100 në 240V/50-60Hz

. Shpejtësia e rregullueshme përmes aplikacionit

. Ngarkesa maksimale: 265 paund

. Këndi maksimal i ngjitjes: 30 °

. Rezistent ndaj ujit: IP54

. Materiali i kornizës: Alumini

. Gomat: Goma të ngurta 6.5″.

. Dimensionet e produktit: 26″ x 9″ X 8.86″

. Pesha neto: 23.7 paund.

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: ,

SHOPPING CART

close