-13%
,

Hoverboard Smart 10 Balance Wheel

Availability:

S’ka stok


Hoverboard Smart 10 Balance Wheel

– Bëj rrugën tënde nëpër qytet me 10 km në orë me hoverboard-in 10 inç  vetë-balancues me shumë ngjyra

– Eksploroni zonat tuaja të afërta me këtë pajisje që ka kapacitet ngarkese deri në 130kg.

– Mund të udhëtojë deri në 15 kilometra dhe sinjalizon me alarm pasi të kalojë shpejtësinë prej 12 km në orë.

– Ai vjen me një përshtatës karikimi AC që e bën të lehtë karikimin 

– Ky hoverboard është ndërtuar me një mekanizëm vetë-balancues dhe ka një bazë të gjerë prej 10 inç. Kjo ju mundëson të hipni në skuter pa pasur nevojë të shqetësoheni për lojën e ekuilibrit si amator.

– Një veçori tjetër e këtij hoverboard është stili i tij i modës, përveçse një shoqërues i besueshëm për udhëtimet e shkurtra në punë ose shkollë.

– Ky hoverboard i rikarikueshëm mund të kalojë nëpër rrugët kërcyese pasi gomat e gjera anashkalojnë goditjen për të lejuar udhëtim më të rehatshëm.

– Vendosni kaskën në kokë dhe nisni  udhëtimin tuaj 

– Mund të përdoret brenda ose jashtë rrugës

– Drita LED para dhe mbrapa.

– I sigurt për t’u përdorur

– Elementë sigurie për të siguruar kushte të qëndrueshme drejtimi.

13,900 L 15,900 L

S’ka stok

– Sistemi inteligjent i menaxhimit të baterive është bërë nga komponentë të cilësisë më të lartë për të parandaluar incidente të panevojshme – ndërprerja e energjisë në sistem sapo të humbasë kontrolli.

– Për shkak të peshës së tij të lehtë, Smart Glider 10″ është i përshtatshëm për ta marrë me vete kudo që mund t’ju duhet të shkoni. Jo vetëm që është rezistent ndaj pluhurit, Hoverboard është lehtësisht i manovrueshëm rreth kthesave dhe kthesave të mprehta – duke e bërë atë të qëndrueshëm, të fortë dhe të lehtë për t’u përdorur 

Pesha minimale e përdoruesit : 30 kg

Pesha maksimale: 130 kg

Shpejtësia maksimale : 15-20 km/h

Këndet maksimale të ngjitjes 35 gradë

Koha e karikimit 2-3 orë

Dritat: Para & Pas & Sipër

Dimensioni 660*270*270mm

Lartësia e pedalit 270 mm

Madhësia e gomave 255 mm

Hapësira e shasisë 70 mm

Presioni i gomave (Goma me fryrje) 1.8 Bar

1 Altoparlant i integruar Bluetooth

Pesha e produktit 13 kg

Terrenet e përdorimit – Hoverboard për të gjitha terrenet – brenda në shtëpi, bar, rërë e thatë, zhavor ,asfalt etj

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: ,

SHOPPING CART

close