-34%
,

Slefie Stick + Tripod Gimbal Stabilizer L08


Selfie Stick me Stabilizues Gimbal dhe Mbështetëse Tripod L08

Krijoni fotografi të mahnitshme dhe kapni video profesionale me këtë selfie stick të shkëlqyeshëm me stabilizues gimbal.

Ky shkop selfie me stabilizues gimbal dhe mbështetës trekëmbësh u jep imazheve ose videove tuaja qëndrueshmëri dhe cilësi të shkëlqyeshme.

Karakteristikat:
– Shkop selfie me stabilizues gimbal dhe stendë trekëmbësh L08
– Tripodi i integruar siguron qëndrueshmëri gjatë marrjes së fotografive
– Telekomanda e qepenit Bluetooth për shkrepjen e përshtatshme të fotografive dhe videove
– Kaloni në modalitetin gimbal dhe lëvizni lirshëm në të gjitha drejtimet, transmetoni drejtpërdrejt, regjistroni ose bëni foto
– Dizajni i palosshëm e bën shkopin / gimbalin e selfies të lehtë për tu ruajtur dhe bartur
– I pajtueshëm me smartphone dhe iOS me gjerësi prej 76 mm deri në 85 mm

2,990 L 4,500 L

Specifikimet:
– Materiali: Lidhje alumini
– Pesha: 200g
– Bateri e rikarikueshme (CR1632)
– Tensioni: 5V
– Gjatësia: 19cm e palosur, 86cm e zgjatur
– Përmasat e mbajtësit: 76 mm – 85 mm

SHOPPING CART

close