,

Skuter Elektrik Obarter X1 1000W 45KMH-65KMH 21A Bateri

Availability:

S’ka stok


Skuter Elektrik ne shitje Obarter X1 1000w (hapur nga kutia gjendja si i ri )

Skuter Elektrik me aliazh të fortë mund të mbështesë një përdorues deri në 265 lb, motor të fuqishëm 1000 W, rreze udhëtimi 40-50 km. Skuter ju ofron një udhëtim të rehatshëm dhe efikas për në punë ose shkollë, jo më autobus apo metro të mbushur me njerëz. Përveç kësaj, me dizajnin e palosshëm, mund të kursejë shumë më tepër hapësirë ​​për ruajtje kur nuk përdoret.

Karakteristikat:

Përmban një motor me shpejtësi të lartë 1000 W me shpejtësi 45 km/h. Scooter ka mundesi si opsion te shkoj deri 65KMH

Bateri litiumi 21AH me një distancë maksimale deri në 40-50 km.

Kornizë aliazh alumini mjaft e fortë për të mbajtur një person deri në 265 lb.

Dritë LED super e ndritshme e përparme dhe e pasme për ngarje të sigurt në errësirë.

E palosshme për ruajtjen e hapësirës dhe transportin e përshtatshëm.

Lëviz me lehtësi lart kodrave të pjerrëta 35°, duke e bërë atë një skuter të përsosur udhëtimi.

Ekrani LCD tregon shpejtësinë aktuale, mënyrat e shpejtësisë, jetëgjatësinë e baterisë dhe fenerët.

Mjet i mirë për qytet, udhëtime, udhëtime të shkurtra, blerje dhe përdorim të përditshëm.

Sinjalistik anesore majtas djathtas dhe anesore

Borie te fuqishme

Ndezja me celes kuader (2 kopje te celsave)

Amortizim para dhe pas

75,000 L

S’ka stok

Specifikimet:

Materiali: aliazh alumini.

Matësi: matës LCD.

Bateria: 48 V, 21 AH Fuqia e motorit: 1000 W

Karikuesi: DC 48V/1.5A

Koha e karikimit: 5 – 8 orë /> kilometrazhi: 40-50 km /> Shpejtësia maksimale: 45 km/h

Sistemi i frenimit: frena me disk

Këndi i ngjitjes: 35° /> I papërshkueshëm nga uji: IP54 Mbajtja e ngarkesës: 120 kg /> Madhësia e gomave: 10 inç

Baza e rrotave: 93 cm /> Madhësia e produktit: 117.8 * 63 * 135 cm /> Madhësia e palosjes: 120 * 27 * 50 cm

Pesha e produktit: 27.3 kg /> Pesha e paketimit: 31 kg />

Lista e paketave:

1 * Skuter /> 1 * Karikues

2* Celsa /> 1 * Manual

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: ,

SHOPPING CART

close