-26%
,

Skuter Elektrik KUGOO G5 | 80 KM | 35 KM/H | Scooter Elektrik


Skuter Elektrik KUGOO G5 

★【Motor 500W】Më shumë fuqi dhe performancë.

★【Absorbimi i trefishtë i goditjeve】Amortizatorë para dhe mbrapa + goma pneumatike 10 inç, ngasje më komode

★【Sistemi i ndriçimit】 Përveç fenerëve dhe dritave të pasme, i pajisur edhe me sinjalizues kthesash dhe dritash anësore, kalërim më i sigurt

★【Bateri me kapacitet të madh】 Gama më e madhe, deri në 50 milje.

★【 Garanci 100% 】 -Çdo lidhje kablloje është bërë me kujdes.

49,900 L 67,000 L

BATERIA 16 AH

Ruajtja e baterisë 16AH me super ngarkim! Shijoni kohën shumë të gjatë të udhëtimit në çdo kohë, kudo!

Skuter elektrik i palosshëm dhe i lëvizshëm. Sistemi i palosjes së shpejtë, i lehtë për t’u bartur.

GOMA PNEUMATIKE 10 INCH

Gomat pneumatike 10 inç dhe thithja e dyfishtë e goditjeve e bëjnë udhëtimin tuaj më të rehatshëm. Frenat e diskut dhe frenat elektrike janë më të përgjegjshme, më të shpejta dhe kanë distanca më të shkurtra reagimi për të siguruar frenim të sigurt me shpejtësi të lartë. Gomat më të gjera gjithashtu e bëjnë turneun G5 më të përshtatshëm për terrene jashtë rrugës.

SISTEM UNIK NDRITE

Përveç dritave të përparme dhe të pasme, G5 është i pajisur me sinjalizues kthese dhe dritë anësore. Bëni kalërimin më të sigurt dhe më të dukshëm gjatë natës.

MË SHUMË SE THJESHT SIGURIA

Shijoni kalërimin me kënaqësinë tuaj në një shkretëtirë të shkretë. Shkretëtira, shkretëtira, rruga, plazhi, përmasat më të gjera të gomave ju lejojnë të keni frikë nga asnjë terren.

Shpejtësia dhe pasioni përplasen, gëzimi dhe qetësia përzihen, duke i bërë të gjitha të mrekullueshme.

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: ,

SHOPPING CART

close