,

SJCAM SJ4000 WiFi 1080P Action Camera Sport DV


Karakteristikat kryesore:

 • LCD me rezolucion të lartë 2.0 inç që kap videon HQ 1080P FHD
 • Me funksionin WiFi
 • Pajisje për regjistrimin dixhital të lëvizjes dixhitale me definicion të lartë
 • Dizajn ultra kompakt dhe i lehtë
 • IP68 i papërshkueshëm nga uji deri në 30m për kapjen e veprimit të ujit
 • Formate të shumëfishta video: 1080P, 720P dhe WVGA
 • Modalitete të shumëfishta fotografike: Shkrepje e vetme dhe Snapper
 • Regjistrimi i videos gjatë karikimit
 • Prodhimi kristal i qartë HDMI dhe Zbulimi i Lëvizjes
 • Mbështetni kartën SD deri në 32 GB (nuk përfshihet)
 • Paketa përfshin këllëf të papërshkueshëm nga uji, montimin e përkrenares, montimin e biçikletës dhe më shumë
 • E përsosur për sporte në natyrë, sporte ekstreme, sporte ujore, siguri në shtëpi, makina DVR, zhytje, etj.

8,500 L

Eksploroni botën në mënyra të ndryshme:

● Lidhni montimin e makinës dhe përdorni kamerën për të regjistruar udhëtimet tuaja në rrugë

 Rasti i papërshkueshëm nga uji IP68 ju lejon të merrni kamerën nën ujë për ta kapur

largime të paharrueshme në oqean

● Clip në malin e biçikletës dhe gjurmoni udhëtimin tuaj në të gjitha terrenet dhe motin

● Me peshë më pak se 1 kile, kamera e veprimit është një zgjidhje ultra e lëvizshme për të kapur çdo moment të vetëm që jeta ka për të ofruarEmri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: ,

SHOPPING CART

close