-38%

Shirit LED RGB ne formen Fishekzjarreve


Shirit LED RGB ne formen Fishekzjarreve

Sinkronizoni me muzikën dhe zërin: me mikrofonin e integruar me ndjeshmëri të rregullueshme, ngjyra e dritës ndryshon me rrahjet e muzikës ose volumin e zërit tuaj, nëse doni të filloni një festë të çmendur, të kënaqni një lojë kompjuterike emocionuese, intensive ose të krijoni romancë, relaksim ose humor feste me muzikë. Nëse e doni muzikën, kjo dritë LED fishekzjarre është një domosdoshmëri për ju.

Kontroll i dyfishtë: menaxhoni dritat tuaja të fishekzjarrëve me aplikacionin inteligjent, telekomandën IR. Aplikacioni ynë i dritave LED ofron mijëra ngjyra, mënyra të shumta skene, funksione kohëmatës dhe më shumë! Mund të rregulloni mijëra ngjyrat dhe mënyrat e ekranit të shiritit të dritës LED Bluetooth të telefonit tuaj, më shumë opsione për një përvojë fantastike vizuale.

Vetëngjitëse e fortë: kompleti “gjithë-në-një” vjen me një përshtatës, një telekomandë dhe 12 litarë me shirita, secili rrip është 19,7 inç i gjatë.

Instalim i lehtë: përdorni një peshqir për të pastruar sipërfaqen dhe prisni që ajo të thahet natyrshëm. Thjesht hiqni shiritin e shiritit të dritës dhe më pas ngjitni kontrolluesin në sipërfaqen e dëshiruar. Shënim: Sigurohuni që ta ngjitni në çdo sipërfaqe të pastër, të thatë dhe të sheshtë.

Skena të shumta në dispozicion: Fishekzjarrët dritat me shirita LED mund të përdoren për të dekoruar dhomën tuaj të ngrënies, dhomën e gjumit, kuzhinën, verandën dhe dhomën e ndenjes, veçanërisht ideale për festa dhe ngjarje të tilla si Krishtlindjet, Halloween, festa. Është një dhuratë e shkëlqyer për familjen dhe miqtë tuaj.

1,990 L 3,200 L

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori:

SHOPPING CART

close