Set Tastiere+Mouse XTRIKE ME MK-307


Set Tastiere+Mouse XTRIKE ME MK-307

Kombinimi i tastierës dhe mausit me valë XTRIKE ME MK-307 është zgjidhja ideale për ata që kërkojnë një përvojë të plotë dhe pa probleme në desktopin e tyre.

Ky grup kombinon saktësinë dhe komoditetin e një tastierë ergonomike me valë me shkathtësinë dhe saktësinë e një mausi pa tel me performancë të lartë.

I krijuar për t’iu përshtatur në mënyrë të përsosur stilit tuaj të punës ose lojës, XTRIKE ME MK-307 ofron sinkronizim të përsosur midis të dy pajisjeve, në mënyrë që të mund të shijoni efikasitet dhe rehati maksimale në të gjitha aktivitetet tuaja.

Thjeshtoni jetën tuaj dixhitale me këtë kombinim XTRIKE ME dhe çoni produktivitetin dhe argëtimin tuaj në nivelin tjetër.

2,190 L

Karakteristikat kryesore:

– Tastierë spanjolle.

– Lidhja: Wireless 2.4 GHz

– Gama pa tela: deri në 10 metra

– Bateria e tastierës: 1,5 V AAA (jeta e përafërt e baterisë për karikim)

– Bateria e mausit: 1,5 V AAA (jeta e përafërt e baterisë për karikim)

– Çelësat: Profil i ulët

– Përputhshmëria: PC, laptop dhe pajisje të tjera me lidhje USB

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori:

SHOPPING CART

close