Set Tastiere+Mouse Lecoo CM104


Set Tastiere+Mouse Lecoo CM104

Tastierë dhe maus me priza Lecoo të përshtatshme për çdo kompjuter shtëpie apo zyre.

Materiali i përbërë rezistent është i papërshkueshëm nga uji për performancë të lartë dhe përdorim afatgjatë.

Maus ergonomik me përmasa të plota ofron mbështetje të rehatshme edhe pas orëve të gjata pune.

Sensori optik me rezolucion të lartë 1000dpi i miut për saktësi dhe lëvizje të saktë.


2,390 L

Karakteristika:

– 104 çelësa

– Tastierë me tela

– Rryma dhe tensioni: DC5v/<100MA

– Pesha e tastierës: 320.7 g

– Madhësia e tastierës: 455×177.1x25mm

– Butonat e mausit: 3

– Rryma dhe tensioni i mausit: DC5v/<100MA

– Madhësia e mausit: 111.6x60x37.5 mm

– E përputhshme me Windows XP deri në Window

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori:

SHOPPING CART

close