Set Tastiere+Mouse iMICE AN-100


Karakteristikat kryesore

– Modeli: AN-100

– DPI e mausit: 800/ 1200/ 1600 DPI

– Distanca me valë: 10 metra

– Funksioni i papërshkueshëm nga uji

2,190 L

Set Tastiere+Mouse iMICE AN-100

iMICE AN-100 Combo vjen me një tastierë dhe maus me valë.

Në këtë kombinim, dizajni është ergonomik, dizajn i hollë .Çelësa të heshtur 100% dizajn anti-fantazmë .Dizajn i papërshkueshëm nga uji, formë ergonomike.

Funksionet e lojërave, besueshmëria e çelësit: 5 milionë klikime .

Teknologji silikoni, karaktere printimi të kapakut UV, 1 bateri AA për mausin dhe 1 bateri AAA për tastierë, 13 mA,. Me një film përcjellës të integruar të papërshkueshëm nga uji dhe një vrimë të jashtme kullimi, ai do të kullojë pa probleme lëngun nga tastiera.

Ky kombinim iMICE ka1200DPI, 104 taste në tastierë, 3 taste mausi.

iMICE AN-100 Combo është bërë nga material ABS me cilësi të lartë. Do t’ju japë një ndjesi komode të dorës, dhe gjithashtu për shkak të dizajnit të tij të fortë dhe të qëndrueshëm, ju mund të përmirësoni efektivisht efikasitetin e lojës dhe punës tuaj.

Këtu, gjatësia e tastierës wireless është 440 mm, gjerësia është 139 mm dhe lartësia 24 mm, gjatësia e mausit me valë është 120 mm, gjerësia është 63 mm dhe lartësia 40 mm. Ky kombinim i mausit dhe tastierës iMICE AN-100 mbështet sistemin operativ Windows XP/ 2000/ Vista/ 7/ 8/ 10 .

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori:

SHOPPING CART

close