Set Tastiere+Mouse FUDE EK783


Set Tastiere+Mouse EK783

● Teknologjia e lidhjes me valë 2.4G, funksionimi me valë, transmetimi i qëndrueshëm, distanca e transmetimit me valë deri në 20 m.

● Fut dhe luaj, nuk kërkohet drejtues. Një ndërfaqe USB mbështet dy pajisje, tastierën dhe mausin ndajnë një marrës, nuk ka nevojë të instaloni ndonjë drejtues, plug and play.

● Dizajni i tastierës me pika uji. Dizajni inovativ i tastës së pikave të ujit, me çelësat e tij unikë të lakuar, i përshtatet formës natyrale të barkut të gishtit dhe ofron reagimin më natyral në majat e gishtave për të siguruar shtypje të qetë.

● Dizajn rezistent ndaj spërkatjes dhe pluhurit. Nuk ka nevojë të shqetësoheni për dëmtimin e tastierës nëse derdhni aksidentalisht ujë. Spërkatja e ujit në sipërfaqe nuk do të ndikojë në përdorimin normal të tastierës.

● Kthesa të rrumbullakosura, kapje e rehatshme. Forma e rrumbullakosur e linjës përshtatet me kurbën e dorës dhe mund të mbështesë më mirë pëllëmbën e dorës, kështu që nuk do të lodheni edhe pas orëve të gjata të përdorimit dhe do të shijoni komoditetin e pëllëmbës suaj.

● Tastet me zhurmë të ulët, nuk do të shqetësojnë të tjerët. Tastiera dhe miu përdorin çelsat me zhurmë të lehtë dhe shtypin në heshtje në tastierë, duke i qetë dhe pa i shqetësuar të tjerët, duke krijuar një mjedis të qetë dhe të rehatshëm dhe mund të përqendroheni në punën ose studimin natën vonë.

● Gamë e gjerë aplikacionesh. Për skenarë të ndryshëm përdorimi, grupi i tastierës dhe miut mbulon nevojat e skenarëve të përdorimit të përditshëm

2,490 L

Karakteristika:

 – Marka: FUDE

–  Modeli: EK783

– Emri: grupi i tastierës dhe mausit me valë

– Mënyra e lidhjes: wireless 2.4G

– Rezolucioni i mausit: 1200DPI

– Shkalla e kthimit të mausit: 250 Hz

– Madhësia e tastierës: 429*126*23 mm

– Madhësia e mausit: 104*65*39mm

Përmbajtja e paketës:

  1 * tastierë me valë

  1 * mouse wireless

  1 * manual përdorimi

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori:

SHOPPING CART

close