,

Set Tastierë + Mouse me Kabull PHILIPS C254


Set Tastierë + Mouse me Kabull PHILIPS C254

• Kombinimi i ri tastierë-maus përmban një komoditet të tastierës të dizajnuar mirë për përdorim gjatë gjithë ditës dhe qëndrueshmëri të lartë

• Mausi optik ofron kontroll të saktë ergonomik

➤ Mouse

• Dizajn i rehatshëm ergonomik

• Forma është e rrumbullakët dhe përshtatet me pëllëmbën e dorës për një kapje më të rehatshme

• Kundër rrëshqitjes, kundër djersës, rezistent ndaj të ftohtit

➤ Tastiera

• Butona të lehtë dhe komodë

• Dizajn rezistent dhe i rregullueshëm

1,990 L

Specifikimet teknike

Lidhja: USB Wired

Butonat e mousit : 3

Rezolucioni i miut: 1000 DPI

Numri i çelësave: 104

Jetëgjatësia e çelësit: 10 milionë shtypje të tasteve

Gjatësia e kabllit: 1.5 metra

Tensioni/Rryma: DC5V 100mA

Madhësia e produktit: 433 X 125 X 25 mm

Pesha e produktit: 553 g

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: ,

SHOPPING CART

close