Selfie Stick Tripod MX-SS11


Selfie Stick Tripod MX-SS11

• Stabilizimi unik kundër tundjes dhe teknologjia e balancimit automatik, siguron që telefoni të mbetet i qëndrueshëm dhe të zgjidhë problemin e dridhjeve të duarve gjatë xhirimeve

• Përmirësoni regjistrimin e videove , nuk duhet të shqetësoheni më për turbullimin e fotos

• I përshtatshëm për VLOG, regjistrim video live

• Nuk ka nevojë për APP dhe Lehtë për t’u përdorur

• Eshtë shumë i lehtë për t’u përdorur dhe nuk ka nevojë të shkarkojë asnjë aplikacion

• Koka e kapëses e rregullueshme 360° me një buton ju ndihmon të ndryshoni lehtësisht pozicionin e kokës së kapëses duke shtypur butonin

• Mbajtësja fleksibël e telefonit mund të rrotullohet 270°, ju lejon të gjeni këndin më të mirë për shkrepjet tuaja, e bën më të këndshme marrjen e selfieve dhe fotot në grup

• Rregulloni lartësinë e shufrës për të zgjedhur pozicionin e duhur për ju

2,790 L


Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori:

SHOPPING CART

close