,

Selfie Stick 1388

Availability:

S’ka stok


Selfie Stick 2-në-i me telekomandë, ju lejon të bëni selfprotraits dhe të fotografoni në grup lirshëm.
Shtylla e zgjatur e aliazhit të aluminit me flokë ju lejon të rregulloni gjatësinë e saj nga 43cm në 123cm, shumë fleksibël.
Këmbët e trekëmbëshit të palosshme me jastëkët e këmbëve që nuk rrëshqasin, të qëndrueshme dhe të përshtatshme për biseda video në internet, selfie në grup, etj.

Me një mbajtëse të rregullueshme dhe të lëvizshme të telefonit, e pajtueshme me smartphone-in, gjerësia e të cilit është nga 5cm deri në 8cm.
Telekomanda është e përshtatshme për telefonat me sistemin iOS dhe sistemin Android 4.3 ose më lart.
Vjen me një çantë për ruajtjen dhe bartjen e lehtë të trekëmbëshit të shkopit selfie.

2,000 L

S’ka stok

SHOPPING CART

close