-19%
,

Scooter Elektrik KUGOO G2 Max 55KM/H


Scooter Elektrik KUGOO G2 PRO

Smart LCD

Shpejtësia maksimale:  45 km/h

Distanca maksimale: 80 km

Fuqia e motorit: 800 W

Kuvertë me madhësi të mesatare 

Bazë e gjerë për udhëtim komod

Dritat anësore LED

4-6 orë karikim të plotë

Lehtë për tu palosur

Mbrojtësja e pasme dhe e përparme

69,000 L 84,900 L

Kugoo G2 Max i palosshëm është skuteri ideal në qendër të qytetit me rreze të mesme.  Bateria e tij karikohet në 4 deri në 6 orë dhe mund të udhëtojë deri në45 km/h. Për një udhëtim të qetë dhe të sigurt, ky skuter ka goma pneumatike 10 inç . Ai gjithashtu përmban një platformë të gjerë mesatare me një sipërfaqe gome kulluese që është e përshtatshme për ditët me lagështi. E pajisur me ndriçim përpara pas dhe drita anësore të personalizuara LED, ju jep një atmosferë të lezetshme gjatë ngasjes.

Pesha maksimale e mbështetur: 130 kg

Shpejtësia maksimale:  55 km/h

Fuqia e motorit: 800 W

Lloji i frenave: frena me disk

Koha e karikimit: 4-6 orë

Tensioni standard: AC110-240V/50-60 HZ

Madhësia e gomave: 10 inç

Pjerrësia maksimale: ≤15 gradë

Kapaciteti i baterisë: 48V – 21Ah

Distanca maksimale: 80 km

Lloji i baterisë: Bateri litium

Pesha e produktit: 23 kg

Pesha e paketimit: 29.5 kg

Madhësia e produktit (L x P x Lartë): 120 x 51 x 114 cm

Madhësia e paketimit (J x P x Lartë): 117 x 25 x 49,5 cm

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: ,

SHOPPING CART

close