-12%
, , ,

SCOOTER ELEKTRIK XIAOMI NAVEE N65

Availability:

S’ka stok


-Skuter elektrik i palosshëm XIAOMI NAVEE N65 10″.

-Bateri litiumi 48V 12,5A.

-Motor 500W .

-65 Km udhetim me 1 karikim.

-Gomat pneumatike 10″*3″ .

-Sistemi inovativ i rrotullimit të dyfishte i gomave.

-Kuvertë 17 cm e gjerë aliazh magnezi .

-Kontroll me aplikacion.

-Frenat me E-ABS dhe disko fren.

-Pesha max e mbajtjes deri 120kg.

-Pesha max e skuterit 23kg.

PER ME SHUME DETAJE LEXONI PERSHKRIMIN ME POSHTE.

53,000 L 60,000 L

S’ka stok

-Kapje e fortë, rezistente ndaj konsumit dhe e sigurt. Eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme rruge.

-Sistemi inovativ i rrotullimit të dyfishtë: Sistemi inovativ i rrotullimit të dyfishtë, që i përmbahet standardit EN17128, i çliron përdoruesit nga montimi dhe ndihmon në arritjen e ruajtjes së përshtatshme.

-3 mënyra të levizjes me shpejtësi: Ju e kontrolloni shpejtësinë me një çelës sipas kushteve të ndryshme të së rrugës, të cilat e bëjnë drejtimin më të rehatshëm dhe drejtimin më të sigurt.

Levat e shpejtësisë:

Leva e shpejtësisë 1: 6 km/h;

Leva e shpejtë 2: 15 km/h;

Leva e shpejtësisë 3: 20 km/h;

Leva e shpejtësisë 4: 25 km / orë;

-Motor 500W Brushless Motor dhe bateri litium 48V 12,5A: Fuqia e fortë dhe funksionimi i mëtejshëm: motor 500 W, distanca maksimale 65 km, duke lejuar që skuteri elektronik të ngjitet deri në 25% pjerrësi.

-Modaliteti i lundrimit: Sigurohuni që aplikacioni të aktivizojë modalitetin e lundrimit. Mbajeni shpejtësinë dhe mbajeni përshpejtuesin deri në 5 sekonda dhe më pas futeni në modalitetin e lundrimit. Frenoni ose ndryshoni shpejtësinë, më pas çaktivizoni modalitetin e lundrimit.

-Kuvertë e gjerë 17cm aliazh magnezi: Kjo e bën e-skuterin më të fortë dhe më të qëndrueshëm për përdoruesit që të lëvizin përpara. Krahasuar me skuterët e tjerë, zona e Navee N65 është më e madhe, jo e rrëshqitshme dhe e bukur.

-Frena: Pjesa e përparme me E-ABS dhe ajo e pasme me disko fren, ndihmojnë për të arritur distancën e shkurtër të ndalimit dhe në këtë mënyrë sigurojnë nje ngarje të sigurt.

-Ekran inteligjent i ekranit: Mund të kontrolloni fuqinë dhe rikuperimin, shpejtësinë, pershpejtimin, ndriçimin, baterinë, kilometrazhin, voltazhin, Bluetooth-in dhe gjurmimin e anomalive.

 

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: , , ,

SHOPPING CART

close