,

Scooter Elektrik Ninebot D38e

Availability:

S’ka stok


Skuter Elektrik Ninebot D38E

Goma pneumatike 10 inç me tub

Shpejtësia maksimale deri në 25 km/h (15,5 mph)

Distanca deri në 38 km

20% pjerrësi

Përpara: frena elektronike, mbrapa: frena me tambur

Reflektorët E-MARK në pjesën e përparme, anësore dhe të pasme

Zile e integruar e presionit

50,000 L

S’ka stok

Ninebot KickScooter D38E i mundësuar nga Segway është skuteri më i fundit me goditje nga seria D. Ky model ka një dizajn të zjarrtë me dërrasa vrapimi të kuqe të ndezura që me siguri do t’ju tërheqin vëmendjen. D38E vjen me goma me tuba pneumatike 10 inç që ju ofrojnë rehati dhe udhëtim të qetë. Me rreze deri në 38 km, ky skuter me goditje do të jetë mënyra juaj e re për të lëvizur me shpejtësi deri në 25 km/h.

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: ,

SHOPPING CART

close