, , ,

Tablet Samsung t295


Ky tabletë do të funksionojë për qëllime të dhënash dhe telefonatash me Rrjetet GSM të përputhshme dhe si një Telefon.

Plotësisht i pajtueshëm me të gjithë transportuesit GSM, ju lutemi kontrolloni pajtueshmërinë e tabletës.

  • 8.0 “(203.1 mm),
  • Rezolucioni: 1280 x 800 (WXGA), TFT,
  • Thellësia e Ngjyrës 16M,
  • bateria 5100 mAh
  • RAM – 2 GB, ROM – 32 GB,
  • MicroSD (Deri në 512 GB), Android 9.0 (Pie), Qualcomm SDM429 Snapdragon 429, Quad-core 2.0 GHz Cortex-A53
  • Kamera e pasme – 8.0 MP, kamera e përparme – 2.0 MP,
  • altoparlant i dyfishtë, Bluetooth v4.2, USB 2.0, GPS.

19,700 L