-20%
, ,

Samsung M13 i ri kuti 24 muaj Garanci

4 GB Ram/64 GB Memorie6GB Ram / 128 GB Memorie

Samsung M13 i ri kuti 24 muaj Garanci

Bateri litium-jon 6000 mAh, 1 vit garanci nga prodhuesi për pajisjen dhe 6 muaj garanci nga prodhuesi për aksesorët në kuti, duke përfshirë bateritë nga data e blerjes

50MP+5MP+2MP Konfigurimi i kamerës së trefishtë- Kamera kryesore e vërtetë 50MP (F1.8) +5MP(F2.2)+ 2MP (F2.4) | Kamera e përparme 8MP (F2.2).

Android 12, One UI Core 4 me një procesor të fuqishëm Octa Core

16,72 centimetra (6,6 inç) FHD+ LCD – Ekran infinity O, rezolucion FHD+ me rezolucion 1080 x 2408 piksele, 401 PPI me 16 milion ngjyra

Vjen me 4 Gb ram 64 GB Memorie ose 6 GB ram 128 Gb memorie

14,000 L 17,500 L

SHOPPING CART

close