-16%
, ,

Samsung A04s i ri kuti 24 muaj Garanci


Samsung A04s i ri kuti 24 muaj Garanci

Samsung Galaxy A04s ofron një kapje të rehatshme, kthesa elegante dhe një dizajn elegant. Ai përmban një procesor Exynos 850 Octo-Core 2.0 GHz, 4 GB RAM dhe 64 GB hapësirë ruajtëse.

16,800 L 19,900 L

Samsung A04s i ri kuti 24 muaj Garanci

Samsung Galaxy A04s ofron një kapje të rehatshme, kthesa elegante dhe një dizajn elegant. Ai përmban një procesor Exynos 850 Octo-Core 2.0 GHz, 4 GB RAM dhe 64 GB hapësirë ruajtëse.

NJË EKRAN I MADH 6.5″

Përjetoni të gjitha të mirat e telefonit Galaxy A04s me ekranin e tij mahnitës 6,5″ 90 Hz HD+ 720 x 1600 pixel. Ekrani i tij i pastër ju lejon të shijoni përmbajtjen tuaj të preferuar në mënyrën më të mirë të mundshme.

Ky model mundësohet nga një procesor Exynos 850 Octo-Core që funksionon në 2.0 GHz për t’ju dhënë fuqinë që ju nevojitet çdo ditë. Përveç kësaj, ka 3 GB RAM dhe 32 GB hapësirë ruajtëse (e zgjerueshme përmes kartës microSDXC deri në 1 TB). SIM e dyfishtë, është ideale për të balancuar punën dhe jetën personale.

KAPI SUBJEKTIN TUAJ

Vendosni botën tuaj në ekran me kamerën kryesore me sensor të trefishtë të Samsung Galaxy A04s’50+2+2 MP. Kamera kryesore përmban fokusim automatik, blic dhe hapje f/1.8 ndërsa kamera e përparme 5MP është ideale për selfie me modalitetet dhe blicin e saj të dedikuar.

I përshtatshëm për përdorim të përditshëm, Samsung Galaxy A04s përmban njohjen e fytyrës dhe lidhjen Bluetooth 5.0, ndërsa bateria e tij 5000 mAh do të mbështesë nevojat tuaja celulare.

TIPARET KRYESORE:

Procesori: Exynos 850 me 8 bërthama që funksionon në 2.0 GHz

Sistemi: Android 12 + Samsung One UI Core 4.1

Ekrani: Infinity-V, 6,5 inç, 90 Hz, me rezolucion HD+ prej 720 x 1600 piksele, 269 ppi, TFT, HDR, Gorilla Glass 3

RAM: 3 GB

Kamera kryesore: 50 MP (f1.8) + 2 MP (portret, f/2.4) + 2 MP (makro, f/2.4), fokusim automatik, blic, panorama, video Full HD 1080@30 fps

Kamera dytësore: 5 MP (f2.2), kontrolli i lëvizjes, butoni lundrues

Hapësira ruajtëse: 64 GB (e zgjerueshme me mikro SDXC deri në 1 TB)

Lidhshmëria: BT 5.0, GPS, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, NFC, USB-C, njohja e fytyrës, foleja 3,5 mm, lexuesi anësor i gjurmëve të gishtave

Bateri 5000 mAh

Përmasat: 164,7 x 76,7 x 9,1 mm për 195 gr

Emri i dyqanit :
5 out of 5
SKU: N/A Kategori: , ,

SHOPPING CART

close