-21%
, ,

Samsung A03 i ri kuti 1 vit Garanci

3 GB RAM / 32 GB Memorie4 GB Ram/64 GB Memorie

Saumsung A03 i ri kuti me 1 vit garanci

Memorie 3 GB ram 32 GB Memorie

Ekran 6.5 Inch

Dual Kamera

5000 MAH bateria

11,000 L 14,000 L

Specifikimet e shpejta:

Ekrani – 6,5″ HD+-ekran V

Kujtesa – 3 GB RAM | 32 GB ROM

Kamera – Kamera e pasme: 48.0 MP + 2.0 MP | Kamera e përparme: 5.0 MP

SIM – Dual SIM | Nano-SIM

Bateria – 5000 mAh

Karakteristikat:

Më shumë ekran do të thotë më shumë hapësirë ​​për të luajtur

– Zgjero pamjen tënde në ekranin Infinity-V 6,5 inç të Galaxy A03 dhe shiko çfarë të ka munguar. Dhe me teknologjinë HD+, përmbajtja juaj e përditshme duket e qartë, e qartë dhe e qartë.

Duket aq mirë sa ndihet

– Galaxy A03 kombinon estetikën e thjeshtë të dizajnit me një model drite të kryqëzuar dhe një përfundim të butë mat në pjesën e pasme.

Regjistroni botën tuaj në mënyra të ndryshme me kamerën e dyfishtë

– Galaxy A03 përmban një kamerë kryesore 48MP për fotografi të mahnitshme të përditshme. Mund të rregulloni madje sfondin dhe fokusin në plan të parë me efektet e fokusit të drejtpërdrejtë të kamerës me thellësi 2MP.

Shkoni përtej përvojës së zakonshme të dëgjimit me Dolby Atmos

– Thjesht futni kufjet tuaja për t’u transportuar në mes të muzikës dhe filmave tuaj. Me Dolby Atmos, ju do të dëgjoni tingull që është i plotë, i lartë dhe duket se ju rrethon në skenë.

Karakteristikat teknike:

Përpunues

– Shpejtësia e procesorit: 1.6 GHz

– Lloji i procesorit: tetë bërthama

Ekrani

– Madhësia (ekrani_kryesor): 165,5 mm (6,5″)

– Rezolucioni (ekrani kryesor): 720 x 1600 (HD+)

– Teknologjia (ekrani kryesor): PLS TFT LCD

– Thellësia e ngjyrave (ekrani kryesor): 16M

Kamera

Kamera e pasme

– Rezolucioni (i shumëfishtë): 48.0 MP + 2.0 MP

– Numri F (i shumëfishtë): F1.8 , F2.4

– Fokusimi automatik: Po

– OIS: Jo

– Zmadhimi i kamerës së pasme: Zmadhimi dixhital deri në 10x

– Blic: Po

Kamera perballe

– Rezolucioni: 5.0 MP

– Numri F: F2.2

– Fokusimi automatik: Jo

– OIS: Jo

– Blic: Jo

– Rezolucioni i regjistrimit të videos: FHD (1920 x 1080) @ 30 fps

Kujtesa

– Madhësia e RAM-it (GB): 3

– Madhësia e ROM-it (GB): 32

– Kujtesa e disponueshme (GB): 18.5

– Mbështetje për memorien e jashtme: MicroSD (deri në 1 TB)

Rrjeti/bartësi

– Numri i SIM: Dual-SIM

– Madhësia e kartës SIM: Nano-SIM (4FF)

– Lloji i folesë SIM: SIM 1 + SIM 2 + MicroSD

– Infra: 2G GSM, 3G WCDMA, 4G LTE FDD, 4G LTE TDD

– 2G GSM: GSM850, GSM900, DCS1800

– 3G UMTS: B1 (2100), B5 (850), B8 (900)

– 4G FDD LTE: B1(2100), B3(1800), B5(850), B7(2600), B8(900), B20(800), B28(700)

– 4G TDD LTE: B38 (2600), B40 (2300), B41 (2500)

Lidhshmëria

– Ndërfaqja USB: Micro USB

– Versioni USB: USB 2.0

– Teknologjia e vendndodhjes: GPS, Glonass, Galileo, QZSS

– Kapëse veshi: Stereo 3.5 mm

– MHL: Jo

– Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n/ac 2.4+5 GHz

– Wi-Fi Direct: Po

– Versioni Bluetooth: Bluetooth v5.0

– NFC: Jo

– PC Sync.: Smart Switch (versioni i PC)

OS

– Android

Informacion i pergjithshem

– Forma Factor: Touch Bar

– Sensorët: Akselerometër, Sensori i Dritës, Sensori i afërsisë

Specifikimi fizik

– Dimensioni (HxWxD, mm): 164,2 x 75,9 x 9,1

– Pesha (g): 196

Bateria

– Kapaciteti i baterisë (mAh, tipik): 5000

– E lëvizshme: Jo

Çfarë ka në kuti

1 x përshtatës udhëtimi

1 x kabllo të dhënash (lloji B)

1 x kunj nxjerrjeje

1 x Udhëzues për fillimin e shpejtë

Emri i dyqanit :
5 out of 5
SKU: N/A Kategori: , ,

SHOPPING CART

close