,

Rosato Negroamaro Calitro


Rosato Negroamaro

Kantina: Calitro

Zona e prodhimit:Puglia ​Itali

Varietet:Negroamaro

Alkool: ​12.5%

Vol: 0.75​

Karakteristikat:Vere Rozato, 100% rrushNegroamaro. Shija: verë e strukturuar, e freskët dhe e ekuilibruar

1,800 L

SHOPPING CART

close