Redmi Watch 3


Redmi Watch 3

▪️ Ekran jashtëzakonisht i madh dhe i qartë 1,75″ – Lehtë për t’u parë edhe në rrezet e forta të diellit; Më shumë hapësirë ​​për të rregulluar APP-të tuaja sipas dëshirës.

▪️ Dizajn me dizajnin inovativ të ciklit të memories së pozicionit; 200+ fytyra ore elegante – Paraqitje të ndryshme çdo ditë; Jetëgjatësia e baterisë 12-ditore; Thirrjet zanore me Bluetooth.

▪️ Me peshë të lehtë – Të rehatshme për t’u veshur gjatë gjithë ditës; Çipi i pavarur i pozicionimit satelitor – Gjurmimi i saktë i çdo hapi; Monitorimi shkencor i gjumit – Ju ndihmon të flini më thellë.

▪️ 120+ mënyra ushtrimesh* – Përputhja juaj e përsosur e fitnesit; Një trajner vrapimi në kyçin tuaj – Gati për kurset e vrapimit profesional; Monitor 24-orësh i rrahjeve të zemrës – Qëndroni vigjilent ndaj ndryshimeve në rrahjet e zemrës suaj.

▪️ Rezistencë ndaj ujit 5ATM* – Gati për t’u lagur; Monitorimi i oksigjenit në gjak* – Monitoroni shëndetin tuaj sa herë që keni nevojë.

7,490 L


Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori:

SHOPPING CART

close