, ,

Xiaomi Redmi Note 12 Pro+ 5G 8/256 GB


Xiaomi Redmi Note 12 Pro+ 5G   8/256 GB i ri ne kuti

– Redmi Note 12 Pro+ 5G i fundit e bën teknologjinë kryesore edhe më të aksesueshme, duke i dhen jetë gjithçkaje që ofron.

– Rezolucion i larte i kamerës. Sistemi më i fuqishëm i kamerës Redmi Note përmban një sensor të madh imazhi me rezolucion ultra të lartë 200MP me OIS dhe lente 7P. Së bashku me algoritmet më të fundit dhe më shumë, kjo aparat fotografik ju jep fuqinë maksimale për të krijuar.

– Kamera e pajisur plotësisht me OIS, fotografime të gjalla, ditën ose natën

-Madhesia ekranit  : 6.67 inches

-Memoria : 256GB 8GB RAM

– Kamera Kryesore : 200 MP

8 MP, f/2.2, 120˚ (ultrawide)

2 MP, f/2.4, (macro)

– Vecorite e kameres : Dual-LED dual-tone flash, HDR, panorama

– Video :  4K@30fps, 1080p@30/60/120fps, 720p@960fps

– Selfie Camera : Single 16 MP, f/2.5, (wide), 1/3.06″, 1.0µm

– Video:  1080p@30/60fps

– Sensor : Fingerprint (side-mounted), accelerometer, proximity, gyro, compass

-Bateria : Li-Po 5000 mAh

43,900 L

SHOPPING CART

close