,

Realme Watch S

Availability:

S’ka stok


Ekran LCD 1.3 ”278dpi

Rrip 22 mm

Ritmi i zemrës, sensori monitorues dhe fotosensitiv

Rezistencë ndaj ujit IP68

Bateri 390 mAh për deri në 15- 20 ditë

Bluetooth 5.0

Pesha e vetëm 48 gr me rrip

Shikon faqen kryesore të paisjeve tona smart për më shumë informacione:

Produkte SMART

7,490 L

S’ka stok

SHOPPING CART

close