,

Primitivo Novantaceppi


Primitivo

Kantina: Novantaceppi

Zona e prodhimit:Puglia ​Itali

Varietet: ​Primitivo

Alkool: ​13.5%

Vol: 0.75​

Karakteristikat: Vere e kuqe100% rrush Primitiv. Ngjyrë e kuqe e ndritshme, shije e fortë e manave, qershisë, kanellës dhe piperit të zi.

1,400 L

SHOPPING CART

close