-18%
, , ,

Powerbank Xiaomi MI 3 Ultra Compact 10000 MAH


Karikues i jashtem Xiaomi MI 3 Ultra Compact

Kaacetit i bateris eshte 10 000 MAH

2 Dalje USB

1 Dalje Type C dhe 1 Dalje Microusb

Desing Kompakt dhe teper i holle

Produkt qe ju duhet ne cdo udhetim

2,690 L 3,290 L

Xiaomi Power Bank 3 10000 mAh Ultra Compact Black, njĂ« model qĂ« do t’ju lejojĂ« tĂ« karikoni deri nĂ« 3 terminale dhe pajisje elektronike menjĂ«herĂ«. Ă‹shtĂ« njĂ« nga modelet mĂ« spektakolare qĂ« do tĂ« keni, njĂ« model me cilĂ«si tĂ« shkĂ«lqyer dhe trashĂ«si tĂ« ulĂ«t qĂ« do t’ju lejojĂ« ta zhvendosni nĂ« tĂ« gjitha vendet pa probleme. 

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: , , ,