-33%
,

Powerbank Huawei Honor me kapacitet 10000 MAH 18 W Fast Charger


PowerBank Huawei Honor 2

Dalje Fast Charger 18 W Karikim i shpejte

Nje Dalje USB

Kapacitet 10 000 MAH , karikoni minimalisht 3 Here Telefonin tuaj

Design teper i holle dhe shume kompakt

1,990 L 2,990 L

SHOPPING CART

close