Powerbank Fast Charger 22.5 W


Powerbank Fast Charger 22.5 W 10000 mah Mcdodo MC-1161

– Me kabllo të integruara për karikim të shpejtë Lightning dhe Type-C

– Me strukturë kllapa të integruar

– Ekran dixhital LED për statusin e kapacitetit të baterisë

– Mbështet telefonin celular me karikim të shpejtë

– Me mbrojtje sigurie duke përfshirë mbrojtjen nga mbirryma, mbitensioni dhe mbinxehja

3,300 L


Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori:

SHOPPING CART

close