,

Power Bank Baseus 20000mah

Availability:

S’ka stok


Power Bank Baseus 20000mah

• Ky Power Bank 22,5 w kombinon teknologjinë e karikimit të shpejtë PD3.0 dhe QC4+

• Ai mund të karikojë iPhone-in e fundit nga 0% në 60% në 35 minuta, tre herë më shpejt se një karikues tradicional 1A

• Me ekranin inteligjent LED, karikuesi mund të tregojë  tensionin dhe fuqinë e mbetur në kohë reale

• Teknologjia kryesore e karikimit të shpejtë SCP 22,5 W

• Trupi tërësisht prej alumini i skalitur me kujdes jo vetëm që është i qëndrueshëm, por gjithashtu ka një kapje të shkëlqyer

• Dizajni mahnitës jo vetëm që duket i shkëlqyeshëm, por gjithashtu ndihmon në shpërndarjen e nxehtësisë gjatë procesit të karikimit

• Ekrani dixhital tregon përqindjen e energjisë së mbetur dhe kur të rikarikohet

• Me deri në 5 porta, e përputhshme me të gjitha modelet e telefonave celularë dhe tabletët

3,600 L

S’ka stok

Kapaciteti: 20000mAh

Hyrja: 9V/2A Max

Dalja: 4.5 V/5A 

Përmasat: 19.9*11.1*3.9cm

Pesha: 0.49 kg

Materiali : Aliazh alumini

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: ,

SHOPPING CART

close