,

Power Bank 30000 mAh XO-PR123

Availability:

S’ka stok3,300 L

S’ka stok

– Karikim i shpejtĂ« 2.0
– Rezistent
– Stabilitet dhe mbrojtje
– I pajtueshĂ«m me pajisje tĂ« panumĂ«rta
– Kapacitet 30,000 mAh
– Dalje: 4 x USB
– Hyrje: microUSB, Tipi C, Rrufe
– Ekran LCD
– Funksioni i elektrikut
– PĂ«rmasat: 16,5 Ă— 8,1 3.1 cm
– – Pesha: 679 gr

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: ,