POCO Smart Watch


POCO Smart Watch

• Ekran i madh 1.6″ AMOLED me ngjyra me rezolucion të lartë me xham të lakuar 2.5D dhe një kornizë ultra të hollë ofron një përvojë vizuale befasuese që ju lejon të shihni më shumë me qartësi më të madhe

• E pajisur me një gamë të gjerë të faqeve të personalizuara të orës, ora POCO ju lejon të tregoni stilin tuaj unik me çdo ngritje të kyçit të dorës

• Ju madje mund të personalizoni fytyrat tuaja të orës duke ngarkuar foto në aplikacion.

• Rrip elegant dhe i integruar për një përshtatje të përmirësuar

• Me dizajnin e tij ultra të lehtë, do të shijoni rehati dhe liri më të madhe lëvizjeje gjatë veshjes së përditshme

• Sensorët e integruar dhe algoritmet profesionale të lëvizjes ju japin më shumë se 100 mënyra fitnesi

• Monitoroni dhe analizoni aktivitetet tuaja të preferuara të fitnesit për t’ju ndihmuar të rrisni aktivitetin tuaj

• GPS i pavarur me sistem pozicionimi të saktë

• Vlerësim i jashtëzakonshëm i rezistencës ndaj ujit 5ATM, mund ta vendosni për të notuar

• E pajisur me një sensor optik profesional që gjurmon nivelet e oksigjenit në gjakun tuaj

• Mund të monitorojë nivelin e SpO2 gjatë një periudhe kohe të caktuar ndërsa flini

• Sensorët dhe algoritmet e avancuara të rrahjeve të zemrës ju lejojnë të mbani gjurmët e shëndetit të zemrës tuaj 24 orë në ditë

• Karikimi magnetik super i përshtatshëm

• Jetëgjatësia e baterisë 14 ditë

• Trajnimi i frymëmarrjes

• Monitorimi i stresit

8,990 L

Specifikimet:

* Dimensionet – Lartësia: 39,1 mm  Gjerësia: 34,4 mm  Trashësia: 9,98 mm  Pesha neto: 31 g (duke përfshirë rripin)

* Gjatësia e rregullueshme e rripit : 125–205 mm

* Ekran me prekje – 1,6″ AMOLED  Rezolucioni: 320 x 360 PPI: 301

* Sensori optik i rrahjeve të zemrës | Akselerometri | Xhiroskopi | Busulla elektronike |  Navigimi | GPS | GLONASS | Galileo | BeiDou

* Porta e karikimit 225 mAh

* Karikimi magnetik

* Jetëgjatësia e baterisë: 14 ditë 

* Gjuha e sistemit – Anglisht, gjermanisht, italisht, frëngjisht, spanjisht, holandisht, portugalisht, turqisht, polonisht, ukrainas, rumanisht, çek, greke, rusisht, tajlandez, vietnamez, portugalisht brazilian, indonezisht, kinez tradicionale

* Rezistencë ndaj ujit dhe pluhurit – 5 ATM*

* Lidhja me valë – Bluetooth 5.0 

* Sistemi operativ – Android 6.0 ose version më vonë iOS 10.0 ose më i ri

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori:

SHOPPING CART

close