-40%

Pistoletë me flluska uji


Pistoletë me flluska uji

• Mund të fryjnë qindra flluska në minutë, flluskat janë të pastra dhe jo ngjitëse

• Dekorime me ndriçim shumëngjyrësh, flluska shumëngjyrëshe që fluturojnë në qiellin e natës

 • Makina e flluskës është bërë nga një material i sigurt dhe miqësor ndaj mjedisit ABS që reziston në rënie, i cili është i padëmshëm për këdo dhe kafshët shtëpiake

• Thjesht vendosni baterinë e rikarikueshme të litiumit, aplikoni lëngun e flluskave, tërhiqni këmbëzën, ajo do të lëshoj shumë flluska

• Grykë e lëvizshme, mund të pastrohet shpejt

• Pajisje ergonomike që nuk rrëshqet, përshtatet me duar të vogla

• Formë e  rrumbullakosur pa gërvishtje që nuk i lëndojnë duart

• Lodra më  e njohur nga prindërit, fëmijët

• Mjet i domosdoshëm për festa ditëlindjesh, skena, dasma, barbekju, Krishtlindje, etj

• E përsosur për të bërë fotografi, mund ta përdorni për të bërë foto dhe video perfekte

1,490 L 2,490 L

Emri i dyqanit :
5 out of 5

SHOPPING CART

close