, ,

Piste Vrapimi Walking Pad R1 Pro

Availability:

S’ka stok


Piste Vrapimi

Me dy module per ecje te lire dhe vrapim

E montueshme kudo dhe ne abjente te brendshme

Pesha maksimale qe suporton 110 KG

54,900 L

S’ka stok

Specifikim:

version :Versioni i BE-së (me prizë BE

Dimensionet e punës:1500x720x900mm

Dimensionet e palosshme :980x720x155 mm

Zona e ecjes : 1200×440 mm

Formim me injeksion IML me precizion të lartë

Lartësi platformë :77 mm

Tension nominal :220 V ~ 240 V

Diapazoni i shpejtësisë : 0,5-10 km/h

Kapaciteti maksimal i peshës :110 kg

Mënyrat sportive : modaliteti i vrapimit/modaliteti i ecjes

Vetitë

●Dizajni i palosjes, reduktimi i zhurmës dhe kontrolli i shpejtësisë së ndjenjës së këmbës. Vendoseni bllokun në shtëpi ose në zyrë, bëni një shëtitje ose vraponi dhe ecni ose vraponi në çdo kohë, kudo.

●Teknologjia e patentave të kontrollit automatik të shpejtësisë. kontrolli i shpejtësisë me ndjenjën e këmbës, zhvendosje e lehtë. Atleti mund të realizojë funksionet e nisjes dhe ndalimit pa funksionim manual, dhe vlera e shpejtësisë së makinës së këmbës mund të rregullohet lirshëm së bashku me ndryshimin e pozicionit.

●Ekran LED Numri i hapave të lëvizjes, distanca e lëvizjes, koha e stërvitjes, shpejtësia e lëvizjes dhe konsumi i kalorive pas fillimit janë të qarta. Struktura e skeletit të aliazhit të aluminit. Qëndrueshme dhe jetëgjatë.

●Korniza e lehtë e aliazhit të aluminit redukton shumë peshën e trupit dhe kursen përpjekjet gjatë lëvizjes. Më e qëndrueshme dhe e qëndrueshme.

●Patentë dizajni e palosshme, sipërfaqja pas palosjes është më pak se gjysmë metri katror, ​​madhësia është e vogël, trupi është i hollë dhe tavolina mund të vendoset nën divan në shtëpi.

●Rrotë lëvizëse intime, e lehtë për t’u lëvizur dhe kursen përpjekje.

●Platformë komode për ecje. Kaloni midis modalitetit të vrapimit/ecjes sipas dëshirës.

Paketim  e përfshirë:

1 x WalkingPad R1 Pro rutine

1 x kabllo energjie

1 x telekomandë

1 x litar

1x çelës

1 x Manuali i PËRDORIMIT

Emri i dyqanit :
5 out of 5
Kategori: , ,

SHOPPING CART

close