,

Pinot Grigio Novantaceppi


Pinot Grigio

Kantina: Novantaceppi

Zona e prodhimit:Puglia Itali​

Varietet: ​Pinot Grigio

Alkool: ​12%

Vol: 0.75​

Karakteristikat:Vere e  bardhë, arome delikate dhe një shije të butë dhe të freskët.

1,400 L

SHOPPING CART

close