, ,

Pajisje multifunksionale Desktop Wireless Charger


Pajisje multifunksionale Desktop Wireless Charger Mcdodo ch-1610

Karikues induksioni i serisë Mcdodo Noche me dritë dhe orë alarmi

Krijoni një atmosferë të paharrueshme në dhomën tuaj të gjumit dhe ndjeni rehati me karikuesin Mcdodo Noche. Karikuesi shumëfunksional me dritën e integruar të natës dhe orën e alarmit përshtatet në mënyrë të përkryer pranë shtratit tuaj. Harrojini ngatërresat dhe rrëmujën. Zgjidhni komoditetin dhe porositni 😉

Karakteristikat kryesore:

Karikimi i shpejtë 15 W

Karikues i përshtatshëm për çdo celular

Dritë nate e integruar dhe orë me alarm

Shfaqja e zbehtë gjatë natës

karikues i sheshtë i palosshëm

Edhe 3 herë karikim më i shpejtë se një karikues standard 5W

Sistemi i sigurisë me 9 nivele

Thjesht prek

Një trokitje e lehtë në mbështetëse dhe drita ndizet ose fiket menjëherë dhe shkëlqen në një dritë të ngrohtë të këndshme

3,500 L

SHOPPING CART

close