, , ,

Original Lenovo Stereo Gaming


Per te gjithe te apasionuarit mbas lojerave kompjuterike ofrojme kufjet 

HU85 nga brandi Lenovo.

Kufjet vijne me reduktim maksimal te zhurmave, me HI FI sound dhe HD micphone.

Kufjet jane  me sfungjer super te bute dhe me veshje lekure, gje qe e bejne akoma me te rehatshem mbajtjen e tyre vendosur per nje kohe te gjate.

Me strukture e cila eshte bere nga celiku dhe me 7 drita led te cilat ndizen dhe ndryshojne sipas tingujve,i bene keto kufje teper te forta dhe argetuese njekohesisht.

Vijne te ju me cmim oferte 2490L.

2,490 L

SHOPPING CART

close